Work and Travel programına erken kayıt yalnızca indirim anlamına gelmez!

Work and Travel’a erken kayıt olmak size birçok avantaj sağlar. Sizde erken kayıt fırsatlarından yararlanın!

Erken kayıt yaptırmak demek sadece indirim anlamına gelmiyor. Erken kayıt olarak hem ciddi bir tasarruf sağlayacak, hem de çıkması muhtemel birçok sorunu en başta engelleyeceksiniz.

Work and Travel programının üniversite öğrencileri için birçok cazip yönü bulunmaktadır: Amerika’da iş deneyimi, yasal çalışma izni, İngilizce pratik imkanı, ekonomik ve unutulma bir yaz tatili geçirme fırsatı… Bu nedenle Work and Travel programına katılım her geçen yıl daha fazla artmaktadır.

Türkiye, Work and Travel katılımcılarının en fazla olduğu ülkelerden biridir. Bu yoğun katılım nedeniyle, özellikle Ocak ayından itibaren, sponsor kuruluşlar, ABD Konsoloslukları, havayolu şirketlerinde kalabalıklar oluşmaktadır ve katılımcılar bu durumdan kaynaklanan ciddi sıkıntılar yaşamaktadır.

Bu nedenle Work and Travel programına erken kayıt yaptırmak neredeyse “hayati önem” taşımaktadır.

Türk öğrencilerin büyük bölümü Work and Travel programını bir yaz programı olarak görüp başvuru ve evrak hazırlama işlemlerine geç (Ocak ayı ve sonrasında) başlamakta.

Neden Erken Kayıt Olmalıyım?

 1. Erken kayıt ve evrak teslimi = İndirim
  Erken kayıt döneminde başvurup, belgelerini tamamlayan katılımcılar büyük indirimimizden yararlanır; Amerika’ya gitmeden para kazanmaya başlar!
 2. Hızlı Hareket Eden Kazanır.
  Unutmayın! En çok tercih edilen iş ve bölge seçeneklerinin kontenjanı en önce dolacaktır. Daha cazip işlerde çalışmak, daha fazla seçenek arasından tercihte bulunmak başvuru tarihinizle doğrudan ilişkilidir.Beş yıldızlı oteller, büyük eğlence parkları, resort, casino ve lüks restaurantlar ilk olarak tercih edilecek seçeneklerdir. Bu erken kayıt döneminde işlemlerini tamamlayan öğrenciler büyük ve popüler firmalarda işe girerler ve daha güzel bir “Amerika macerası” yaşarlar.
 3. Armada Grandee İş Fuarlarında önce siz görüşün, işi siz kapın.
  Kendinize en uygun işi seçmeniz için, işveren ve sponsor kuruluş yetkilisiyle yüz yüze görüşebileceğiniz iş fuarları düzenlemekteyiz.Sponsor kuruluşlar, fuarlara, sınırlı bir iş kontenjanıyla gelirler. Fuara katılan öğrenciler, işverenlerle başvuru tarihlerine göre görüşebilmekte; öncelik erken kayıt yaptırmış olan öğrencilere verilmektedir. Fuarlara katılmak ve işverenlerle yüz yüze görüşmek için erken kayıt yaptırmak şarttır.
 4. Başvuru işleminiz erken biter, vize görüşmeniz işkenceye dönüşmez!
  Katılımcıların birçoğu Ocak ayı ve sonrasında kayıt yaptırdığı için vize görüşmelerinin büyük bölümü Nisan ve Mayıs aylarına yığılmaktadır. Geçtiğimiz sezonlarda bu durumdan kaynaklanan çok önemli sorunlar yaşanmış, çok sayıda öğrenci Haziran hatta Temmuz ayına randevu alabilmişlerdir. İleri tarihli vize görüşmesine giden öğrenciler aynı zamanda işe alınmama tehlikesiyle de karşı karşıya kalabilmektedir. Sorunsuz bir Work and Travel erken kayıt şarttır.
 5. Ekonomik uçak bileti
  Programa erken kayıt ve erken tarihli vize görüşmesi aynı zamanda ekonomik uçak bileti anlamına da gelmektedir. Erken tarihli uçak bileti rezervasyonu size %70’lere varan indirim kazandıracaktır.