Neden Armada Grandee’yi seçmelesiniz?

 

Armada Grandee olarak 16 senedir vizyonumuzu; iş ahlakımıza taşıyarak yaptığımız işe saygı duymak ve işimizi severek, benimseyerek yapma peşindeyiz.  Esas hedefimiz birlikte çalışsak da çalışmasak da bizim; seviyeli, dürüst bir şekilde sizlerle ilgilenmemiz ve sizi bilgilendirmemiz. En iyi şirket olmanın; ?en iyi şirket biziz? diye reklam yapmaktan geçmediğini çok iyi biliyoruz. Öğrenciler nazarında en iyi olmak bize kâfi ölçüde gurur veriyor.

 

Neden farklıyız?

 

Şirketimiz:

Tecrübesiyle, teknolojik altyapısı ve kuvvetli Amerika bağları, binlerce öğrencinin referansı ile yıllardır work and travel programının en aranılan firmaları arasında olmuştur. Yurt içerisinde; Ankara, İstanbul, İzmir, Adana, Denizli?de bulunan ofislerimiz ile ülkemizdeki tüm öğrencilere hizmet veriyoruz.

 

Danışmanlarımız ve yöneticilerimiz:

Work and travel programına katılmış, tecrübe sahibi, sizleri anlayabilecek, öğrenci canlısı, samimi, içten, dürüst, size tüm aşamalarda rehberlik edip; yönlendirebilecek donanıma ve bilgiye sahipler. İlk görüşmenizden, Amerika?dan dönene kadar yanınızdayız.

 

Sponsorumuz CIEE:

Rakipsiz olarak Amerika?nın en büyük değişim programları sponsoru olan CIEE ile çalışıyoruz. Öğrencilerimize en iyi work and travel deneyimini sunmak için her sene Amerika?da toplantılara giderek sektöre yön veren sponsorumuzla fark yaratmak için yeni adımlar atıyoruz.

 

İş Fuarları:

Her sene artan sayısıyla sizleri; Online veya yüz yüze işverenler ile bir araya getirerek işinize yerleşebileceğiniz iş fuarları organize ediyoruz. Öğrencilerimizin istekleri ve becerileri doğrultusunda gerekli tüm bilgileri vererek iş fuarlarımıza hazırlıyoruz.

 

Referanslar:

Bizi tercih eden 10.000 üzerinde, doğru beklentilerle work and travel programına gönderdiğimiz öğrencilerimizin bize duyduğu güven; her sene bizi motive eden ve işimize daha sıkı sarılmamızı sağlayan en önemli etken.

 

Dürüstlük:

İlke olarak her öğrencimize, beklentilerini programın sağlayabileceklerine göre şekillendirmelerinde yardımcı oluyoruz. Vaat vermek, abartmak, seçim hakkı tanımamak, kötü sürprizler yaratmak, genelleme yapmak, sizleri ve isteklerinizi geçiştirmek gibi olumsuzluklarla karşılaşmayacağınızı garanti ediyoruz.

 

Anlaşmalı olduğumuz işverenler:

İş yerleşimi noktasında senelerdir öğrenci gönderdiğimiz işverenler ile birebir irtibatta bulunarak sizlerin yerleşimini sağlıyoruz. Bu şekilde bir yerleşim sizlere rahatlık sağlarken bize de size en uygun iş bulma konusunda esneklik sağlıyor.