Armada Grandee Yurtdışı Eğitim

 

Armada Grandee kimlerin başvurusunu kabul etmez?
Work and Travel programı sadece gezi ya da para kazanmak olarak görüyorsanız, İngilizceniz yeterli düzeyde değilse, para verip bir iş satın aldığınızı ve istediğiniz zaman istediğiniz biçimde davranabileceğinizi düşünüyorsanız ve hiçbir sorun yaşamadan veya hiçbir güçlükle karşılaşmadan 4 ay süreyle Amerika’da yaşabileceğinizi düşünüyorsanız Work and Travel programına katılmamalı veya Work and Travel programını size bu şekilde anlatan başka bir şirkete başvurmalısınız. Armada Grandee’nin en fazla dikkate aldığı konuların başında, öğrencilerin doğru beklentilerle programa katılmaları ve programdan maksimum verim elde edebilmeleridir. Work and Travel programında beklentileriniz ne kadar gerçekçi ve doğru olursa, verim ve memnuniyetiniz o oranda yüksek olacaktır.

Armada Grandee’nin katılımcıları işe yerleştirme politikası
Armada Grandee, tüm öğrencilerini sadece ABD Dışişleri Bakanlığına bağlı Resmi Vize Sponsoru kuruluşlar tarafından bulunan, kontrol ve denetimleri bu kuruluşlarca yapılan ve onaylanan işyerlerine yerleştirmesini sağlar. Tüm Armada Grandee öğrencileri, çalışacak oldukları iş için işveren ya da resmi sponsor kuruluş yetkilisiyle, iş fuarları ya da online mülakat ortamında yüzyüze görüştürülerek, programa en güvenli biçimde katılmaları sağlanır.

Armada Grandee fiyat politikası
Armada Grandee Work and Travel programında öğrencilerin en doğru biçimde bilgilendirilmeleri ve işlemlerinin en iyi biçimde yürütülebilmesi için yüksek kalitede hizmet sunmakta, en son teknolojinin imkanlarıyla hizmet vermektedir. Öğrencilerimizin mümkün olan en sorunsuz ve verimli Work and Travel deneyimini yaşayabilmeleri için gereken tüm olanaklar kullanılmakta, gerek Türkiye’de gerekse ABD’de öğrencilerin güvenliği ve hizmet kalitesinin korunması için hiçbir masraftan kaçınılmamaktadır. Armada Grandee ticari politikasını ucuzluk ve indirimlerle cazibe yaratmaya çalışmak yerine, kalite ve güvenlik için tercih edilmek üzerine oluşturmaktadır.

Armada Grandee dürüst satış politikası
Armada Grandee vermekte olduğu tüm hizmetleri, hizmet kapsamını, iptal, iade ve tazminat koşullarını sözleşme ile açık bir dil ile sunmaktadır. Armada Grandee öğrencileri satış sözleşmesinde tüm haklarını ve karşılıklı sorumlulukları net olarak görebilir, bilinçli alışveriş yapabilirler. Ayrıca Armada Grandee, şeffaf ve güvenilir hizmet politikası gereği, programa katılan tüm öğrencilerin, çalışacakları işveren ya da bu işvereni denetleyerek onaylamış olan resmi sponsor kuruluş yetkilisiyle yüzyüze görüşmelerini, bu sayede her iki tarafın da hiçbir şüphe ve soru işaretine yer bırakmaksızın, tam mutabakat içinde anlaşmalarını sağlamaktadır. Armada Grandee ayrıca öğrencilerine Amerika’ya varış öncesinde mutlaka oryantasyon eğitimi vermekte ve içinde hem Türkiye hem de ABD’de ihtiyaç duyabilecekleri her alanda bilgiler veren kapsamlı bir katılımcı rehberi sunmaktadır.