Armada Grandee ile Unutulmaz bir Work and Travel Deneyimi

Hayatınız boyunca unutamayacağınız bir Work and Travel USA macerasına davetlisiniz !

Güzel anılarla dolu, başarılı bir Work and Travel deneyimi için güvenilir danışmanlık hizmetine, güzel bir işe, iyi bir konaklama yerine, ekonomik uçak biletine daha doğrusu Armada Grandee Yurtdışı Eğitime ihtiyacınız var.

elt yurtdışı eğitim ile work and travel Önceliklerinize, kişiliğinize, yeteneklerinize ve yetkinliğinize en uygun iş seçeneğini bulmak için gayret gösteriyor; konaklama yeri ve şehir seçiminde detaylı şekilde bilgilendiriyoruz. Katılımcılarımıza özel iş fuarlarımız düzenleyerek işverenler ile yüz yüze görüşmenizi ve sorunsuz, keyifli, unutulmaz bir Work and Travel deneyimini yaşamanızı sağlıyoruz.

Armada Grandee, sizi Amerika’nın en büyük Work and Travel işverenleri ile buluşturuyor; iş seçeneklerimizin tamamı ABD Dışişleri Bakanlığı bünyesinde faaliyet gösteren resmi sponsor kuruluşların kontrolünde ayarlanmakta, işyerleri sıkı bir denetimden geçmekte ve kısa aralıklarla kontrolleri yapılmaktadır.

Sizi, Work and Travel programı ile Amerik’da iş hayatı ve günlük yaşamın merkezine; İngilizcenizi geliştirirken unutulmaz anılar yaşamaya davet ediyoruz. Sizi, Armada Grandee Yurtdışı Eğitim ofislerine bekliyoruz.