Amerika’nın En Güzel Sahillerinde Mükemmel Bir İş Fırsatı Sizi Bekliyor!

Armada Grandee öğrencileri Amerika’nın en güzel tatil beldelerinde, özellikle doğu eyaletlerindeki resort otellerde ve eğlence parklarında hem tatil yapacak, hem de para kazanacak!

En Güzel Sahil Kıyısı İşleri Armada Grandee’ de!

Birçok ünlü otel, resort ve eğlence parkı işleri Armada Grandee iş fuarlarına sizinle görüşmek için katılıyor. Work and Travel ile Amerika maceranızı, rüya gibi bir lokasyonda tatile dönüştürebilirsiniz.

Work and Travel katılımcılarının büyük bölümü; saat ücretleri, mesai saatleri, konaklama imkanlarının uygunluğu gibi nedenlerle otel, resort ve eğlence parkı gibi işleri tercih etmektedir.

Amerika’nın doğu eyaletlerindeki en gözde tatil bölgelerine, Ocean City NJ, Rehoboth Beach DE, Virginia Beach VA, Ocean City MD, New Jersey Shore, Myrtle Beach SC her yıl milyonlarca turist akın etmektedir. Eşsiz doğal güzellikleri ve dünyanın en iyi plajlarına sahip olan Doğu Amerika, yaz tatili için mükemmel bir seçenektir. Turizm bölgelerinde, yaz aylarında yaşanan bu yoğunluk, Work and Travel katılımcıları için bir iş fırsatına dönüşmektedir. Eğlencenin hem gündüz hem de gece aralıksız devam ettiği bu yerlerde Work and Travel katılımcıları, hayatlarının en unutulmaz tatilini yaparken bir yandan da para kazanmanın mutluluğunu yaşayacaklar.

Cazip çalışma ve konaklama koşulları, uygun saat ücretleri ve bahşiş imkanı olan işler için sizleri de Armada Grandee’ye, dünyanın en ünlü otellerinin yetkilileri ile görüşmeye davet ediyoruz.